Jak się ubrać, aby stać się sexy chudy, pulchny w mgnieniu oka

Opcja ukryć ciało „zdmuchnął” nie jest zbyt trudne.
Dziewczyna „smaku” szczęścia niż jej Chubby ponieważ istnieje wiele więcej możliwości wyboru strojów, jednak organizm jest zbyt cienka, bez życia, aby uczynić je mniej atrakcyjnym.
Opcja ukryć ciało „zdmuchnął” nie jest zbyt trudne.
1. Cienkie ludzie powinni nosić jakiego rodzaju spodnie, spódnicę lub płaszcz, jak?
Ci, szczupły nie powinni nosić mocno, jak to będzie bardziej owocna wychudzone ciało. Należy wybrać sukienkę lub spódnicę z utworzenia takiej kurtce wybrzuszenia, spódnica peplum lub detale dekoracyjne wzruszył brud, podłogi brud, draperie.
Skinny spodnie są również elementy, które powinny być unikane, zamiast należy wybrać spodnie trochę pusty, nieco większe dla dodawanych sytości stóp.
Styl warstwy łączone laminowana mapa jest również bardzo nadaje się do cienkich ludzi, kombinacje doda wymiar do swojego ciała.
2. Materiał jest najlepiej nadaje się do cienkich ludzi?
Tkaniny te mają sztywność strukturalną, przyprawione dobrze nadaje się do swojej „ojczyzny”, ale też nie powinny nosić zbyt gruba, ponieważ to sprawia, że ​​ciało staje się sztywne. Jaką miękką ściereczką, sklejaniu na ciele, takich jak jedwab, satyna będą widoczne na krzywych ciała dlatego nie będzie odpowiednich dla osób zbyt chuda.
Należy wybrać bardziej doświadczonych materiałów takich jak wełna, tkanin bawełnianych takich doświadczonych.
3. Czy jest jakaś sztuczka do noszenia „głupiec” nie wizualny odwrotnie?
Nosić elementy w druku motywy poziomego górnej części ciała pomoże swój pełniejszy wygląd ciała. Unikaj noszenia zbyt dużo czerni, gdyż jest to kolor sprawia, że ​​wyglądasz bardziej cienkie.
Odzież strukturze peplum masywny np draperia, zwiększy iluzję pomaga ciało wygląda bardziej pełny.
4. Oprócz odzieży, istnieje akcesoria, które mogą pomóc w pełniejszym ciało?
To talii.
Pasy są nieodłącznym przyjacielem z jej chudy. Zarówno talia i duże lub małe kopie, w połączeniu z sukienka lub płaszcz doda pływające krzywej ciała i stworzenia punktów kontaktowych dla talii.
5. Trendy Moda ciągle się zmienia w zależności od rocznego głowie. Więc jakie przedmioty trzeba mieć w swojej szafie Skinny?
Być może jej „ojczyzna” powinien podziękować legendarny projektant Chanel Coco bo badał motywy żeglarz rozłożony. Pozycje w motywy marynarskie nigdy nie wychodzą z mody i są doskonałe w tworzeniu krzywych.
Długi rękaw koszuli w motywy marynarskie, które nadają się do pokrycia ramienia „laski”, wciela dżinsy pusta rura będzie idealnym dopełnieniem jej „wiatr chciał latać”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *